Відновлення, посилення, ремонт і захист бетонних та залізобетонних споруд. Гідроізоляція будівель, споруд і залізобетонних конструкцій.

Димові та вентиляційні промислові труби

Наявність в димових газах вологи, газокраплинних агресивних хімічних сполук, конденсат на внутрішній поверхні футерування, часті пуски і зупинки – лише частина причин, які призводять до ушкодження димарів. Види робіт : ремонт швів бетонування, відновлення захисного шару бетону, облаштування обойм посилення на монолітних стволах, відновлення газощільності футерування, гідроізоляція фундаментів і підземних газоходів, захист цегляних труб гідрофобизатором.

Виробничі корпуси

Виробничі корпуси схильні до цілого комплексу дій : вібрації від устаткування, що ботає, навантаження технологічного транспорту, атмосферні опади і тепловлажностной перенесення. Види робіт : ремонт конструкційних елементів виробничих будівель : відновлення здатності ребристих плит, колон, балок і інших залізобетонних конструкційних елементів, що несе.

Опори ЛЕП і ОРП електророзподільних підстанцій

Більшість залізобетонних опор зроблені з дотриманням принципу максимальної економії бетону, що призводить до відсутності захисного шару для арматура або він настільки незначний, що не рятує від дії довкілля. Крім того, дія електромагнітних полів сприяє руйнуванню більшої частини з/б опор. Види робіт : ремонт бетону, захист арматури і бетону від атмосферної дії. Відпрацьована технологія дозволяє в комплексі захищати арматуру і відновлювати захисні шари бетону. При цьому вартість робіт в рази нижча, ніж при заміні опор.

Градирні

Залізобетонні оболонки градирень випробовують постійну дію пари води у поєднанні з різницею температур зовні і усередині, особливо в зимовий час, це інтенсивно руйнує бетон. Види робіт : відновлення зруйнованого бетону і виключення проникнення в тіло бетону.