ТЕС як об’єкти проектів “енергия-з-відходов”.

Фактично результатом реалізації відносно невеликих проектів “енергия-з-відходов” є створення тепло- електростанцій (ТЕС) в місцях утворення і накопичення відходів. Потужність цих ТЭС може бути від декількох сотень кВт до декількох десятків мВт. Існуючі енергетичні установки, розроблені для цих цілей, можуть бути як стаціонарного типу, так і мати модульну конструкцію, окремі блоки якої розміщені в стандартних вантажних контейнерах або в компактних блоках, потужність ТЕС нарощується при необхідності за рахунок додавання нових модулів, ТЕС можуть бути легко переміщені на нове місце

Теплопостачання малих міст і населених пунктів.

Такі ТЕС можуть зіграти важливу роль в енергозабезпеченні різних об’єктів і населених пунктів в силу наступних своїх особливостей:

– вони можуть бути безпосередньо підключені до споживачів, а значить істотно зменшити витрати цих споживачів на элетроэнергию і тепло;

–  ТЕС за своєю природою мають властивість маневрених генеруючих потужностей, можуть оперативно змінювати потужність своєї електрогенерації, що при підключенні їх до загальних мереж істотно покращує експлуатаційні властивості цих мереж.

– на відміну від теплових агрегатів і котлів, які працюють тільки в опалювальний сезон, ТЭС ефективно забезпечують теплом споживачів, забезпечуючи свою окупність і прибутковість за рахунок цілорічного виробництва електроенергії.

– при необхідності вони легко можуть переходити від використання одного виду відходів на інші, підготовлені у відповідність з наведеними вище рекомендаціями.

Розподілені енергетичні системи.

При досить широкому впровадження таких локальних проектів на базі принципу “енергія-з-відходів”, в  будь якому  регіоні, створені ТЕС, що генерують тепло і електроенергію, можуть бути об’єднані в межах окремих населених пунктів в локальні теплові мережі, а їх електрогенерація може бути об’єднана в регіональні електричні мережі, що зрештою приведе до формування, так звана, розподілена енергетична система регіону (району, області). Взаємодія таких регіональних енергетичних систем із загальними електричними мережами створить нову якість енергосистеми країни в цілому.

Таким чином, маючи чітку концепцію побудови технологічного процесу за принципом “енергия-з-відходов”, спираючись на тісну співпрацю зі своїми закордонними партнерами і маючи в розпорядженні першокласних фахівців, наша компанія пропонує підприємствам ЖКГ, муніципалітетам, місцевим громадам і потенційним інвесторам свої послуги з рішення чи не найважливіших проблем:

– надійне постачання населення і підприємств доступною тепловою і електричною енергією;

– захист довкілля і здоров’я людей від шкідливого впливу міського сміття, промислових і сільськогосподарських відходів, сміттєвих звалищ і полігонів.