Slide background

Антикорозійна обробка

обладнання та ємностей

металоконструкцій

морського та залізничного транспорту

vosstanovlenie-betona-i-ZhBK

Відновлення бетону та ЗБК

труби та градирні

виробничі корпуси

опори ЛЕП та ОРП

Працюємо якісно та швидко!

Усі види робіт виконуються досвідченими фахівцями із застосуванням найнадійнішого устаткування. Про те, що виходить у результаті, вам краще скажуть відгуки наших клієнтів.

БЕРЕМОСЯ ЗА РОБОТИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Нами була розроблена унікальна технологія очистки  обладнання, що дозволяє ліквідувати будь-яку ступінь забруднення та повернути вироби до первісного стану.

ПОЗБАВЛЯЄМО ВІД ПРОБЛЕМ НАДОВГО

Обладнання та ємності, транспорт та металоконструкції – всім їм потрібен надійний захист від корозії. І ми вміємо робити його так, щоб результат радував вас довгі роки!

Хто ми?

ТОВ “Крок” – компанія, що динамічно розвивається та спеціалізується на виробництві високоякісної апаратури по очищенню внутрішньої поверхні трубок теплообмінного обладнання. Фахівцями підприємства розроблена технологія і обладнання, яке дозволяє очищати трубки будь-якої міри забрудненості до початкового стану (95%). Сучасні методи, контакти, що розширюються, і обмін досвідом з кінцевими споживачами дозволяють вирішувати практично будь-які завдання по очищенню теплообмінного обладнання.

Але це не єдиний вид нашої діяльності. Важливим напрямом нашої діяльності є переробка і утилізація відходів і виробництво енергії під девізом “енергія-з-відходів”.

ТОВ “Крок” також професійно виконає для вас:

  • відновлення і захист бетонних і залізобетонних конструкцій;
  • антикорозійний захист металевих і залізобетонних конструкцій;
  • захист технологічного устаткування, засоби зберігання і транспортування від дії агресивних хімічних продуктів і з’єднань;
  • постачання та ремонт обладнання Крок, Hammelmann, Термакс- 1.

Що про нас говорять

Н. А. Оленев

ТОВ “Крок” проводила роботи по очищенню трубок повітряпідігрівника від внутрішніх відкладень. Відкладення були твердими і дуже твердими по усьому перерізу трубки. Звичайними методами очищення, вживаними на нашій ТЕЦ, їх видалити не вийшло.

Із застосуванням технології фірми “Крок” було очищено 810 трубок, при цьому якість очищення дуже висока, внутрішня поверхня трубок була практично зачищена до металевого блиску, без ушкоджень. Роботи проведені оперативно з випередженням намічених термінів на 8 днів.

Н. А. ОленевГоловний інженер, Красноярська ТЕЦ-4
С.Н. Ломагін

На Заінській ГРЕС зроблено очищення трубок конденсаторів установкою “Крок” бригадою фірми “Крок”. Конденсатори блоку №7 були очищені за 12 днів, блоку № 5 за 5 днів при роботі в 3 зміни (кількість трубок – 11940 на одному блоці, внутрішній діаметр 28 мм, довжина 8 м, товщина карбонатних відкладень – до 2 мм на блоці № 7, до 1мм – на блоці № 5).

Трубки очищені повністю, “до металу”, що не досяжно при очищенні трубок пишномовною установкою “Атюмат”. Після запуску блоків температурний натиск конденсаторів склав 5,7 С на блоці №7 і 8 С на блоці № 5 при нормі 11,1 і 10,5 С відповідно.

С.Н. ЛомагінНачальник ЦНіІ, Заінська ГРЕС

Наші клієнти